logo
quran
Mısırda 529 kardeşimiz idam ediliyor!
Mısırda 529 kardeşimiz idam ediliyor!

Son yıllarda İslam ülkeleri çeşitli imtihanlardan geçiyor. Yaşanan sıkıntılar,eziyetler,zulumler, acımasızca öldürülen sivil insanlar, tecavüze maruz kalan kadınlar yavrular… satırlara sığmayacak vicdanları yaşatmayacak derecede acılar… müslüman ülkeler de önceden belirlenmiş planlı katliamlar ardı sıra hız kesmeden devam ediyor… gözyaşı müslümanların öğünü olmuş, feryatlar sınırlarını çizmiş vicdanlar sessizce haykırışta bir tek cümlede umut aramakta…
أَلا إِنَّ نَصْرَ اللّهِ قَرِيبٌ “Muhakkak ki Allahın yardımı yakındır”
Mynmar, uygur türkleri, filistin, afrika, suriye, mısır ve diğer islam ülkeleri olana bitene tüm dünya şahit fakat acı sınırlarını çizmiş durumda.
Süreç hız kesmeden alevlenerek korlanıyor bazı sözde islam ülkeleri batının kölesi olmuş dudakları prangalı gözleri ağma kulakları tıkalı.
Bilmiyorlarmı ki:
إِنَّ اللَّهَ سَمِيعٌ بَصِيرٌ “Şüphesiz Allah herşeyi işiten, herşeyi görendir.”

Süreç bu şekilde işlerken sessiz çığlık vicdanlarda büyümeye devam ediyor.
Suni gündem ile batıyla beraber hareket eden münafıklar işlerinin yolunda gittiğine zannediyorlar. Fakat Müminler bu defa herşeyin farkında yıllarca Müslüman topraklarının kanını emen fakir bırakan aç susuz yaşamaya mecbur eden para babalarına papuç bırakmıyorlar canları malları pahasına sonraki adım Cennet edasıyla şehadete gülümsüyorlar.

Mücadelenin değişen adı Mısırdaki idama mahkum olmuş ihvan kardeşlerimiz. Özgürlüğün mahkümları, Allah c.c. ve Rasülüna itaat yemini içmiş Hafız Muhammed Mursi ve Yoldaşları.
Gözü dönmüş caniler 529 can için dakikada 26 idam kararı verebilecek durumda, vahşetin doğuracağı çocuklar soracak hesabını bilmiyorlar.

Ve son olarak Müslüman geçinen insanlara:
Müslümanların dertleri ile ilgilenmeyen, onlardan değildir.” (Hakim)

Birkaç vakit önce malüm şahıslar için ülkeyi ayağa kaldıran sözde Müslümanlara değilseniz Vicdanı daha ölmemiş İnsanlara.!

Mısırda idama dur demek için şuraya imza atmanız bazı kesimlerin dikkatini çekmeyi becerebilir.
http://www.avaaz.org/tr/stop_mass_execution_loc/?fpla

Bu Konu 256 defa Okundu
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

admin Feb 2012 İstanbul Fatihte Hafızlık Eğitmenliği yapıyor.
100Bugün Namazlarını kıldınmı ?